Planning voor het Waldorf Festival

Ha lieve mensen, 

Welkom bij deze overzichtspagina voor het Waldorf Festival. Deze pagina is niet voor de bezoekers, maar speciaal voor iedereen die het festival tot een feest maakt. Hier kan je de meest gestelde vragen zien en kan je zien hoe de planning van de dagen in elkaar steekt. Bij vragen mail gerust naar festival@waldorfinspiration.com

Let op, we hebben dit jaar 2 dagen. Klik op de dag om het schema te zien en controleer meteen of alles klopt.

Wil je zien hoe het er allemaal vorig jaar aan toe ging, kijk even op de festivalpagina's van vorig jaar.

Tot 10 en/of 11 juni!
Eveline

10 juni 2023

Aurora (150 mensen)

10:30 uur | Loïs Eijgenraam – Partnerschap en ouderschap
12:00 uur | Edmond Schoorel – Gezondheid en ziekte
13:30 uur | Sam
15:00 uur | 

Lokaal 1 (40 mensen)

10:30 uur | Anne Schol – De kleuter (over ritme, herhaling, gewoontevorming en verbinding)
12:00 uur | 
13:30 uur | 
15:00 uur | 

Lokaal 2 (10 mensen)

Kraampjes: Maria Magic | De kleine Vliegenzwam | 

10:30 – 11:15 uur | De kleine Vliegenzwam – Kaboutertje maken 
12:00 – 12:45 uur | Maria Magic – Sieraden maken?
13:30 – 14:15 uur | De kleine Vliegenzwam – Kaboutertje maken 
15:00 – 15:45 uur | Maria Magic – Sieraden maken?

Lokaal 3 (10 mensen)

Kraampjes: Atelier Roodkapje | Het Wol Feetje | Brechtje Duijzer

10:30 – 11:15 uur | Atelier Roodkapje – Popje maken?
12:00 – 12:45 uur | Het Wol Feetje – Wolschilderijtje maken
13:30 – 14:15 uur | Atelier Roodkapje – Popje maken?
15:00 – 15:45 uur | Het Wol Feetje – Wolschilderijtje maken

Lokaal 4a (10 mensen)

Kraampjes: Tessa van Tiggelen | Atelier Kuipers | Eentje van Margo

10:30 – 11:15 uur | Tessa van Tiggelen – Popje vilten
12:00 – 12:45 uur | Atelier Kuipers – Bijenwasdoek maken
13:30 – 14:15 uur | Tessa van Tiggelen – Popje vilten
15:00 – 15:45 uur | Atelier Kuipers – Bijenwasdoek maken

Lokaal 4b (10 mensen)

Kraampjes: Kleine Knoest | Aurora | Anna’s Atelier

10:30 – 11:15 uur | Aurora – Maak je eigen dagboek
12:00 – 12:45 uur | Kleine Knoest – 
13:30 – 14:15 uur | Aurora – Maak je eigen dagboek
15:00 – 15:45 uur | Kleine Knoest – 

Lokaal 5 (30 mensen)

10:30 uur | Brechtje Duijzer – Vormtekenen en meditatie
12:00 uur | Anna Soederhuizen – Kunstwerkje met een gouden randje
13:30 uur | Eentje van Margo – Luciferdoosje vilten
15:00 uur | 

Lokaal 6 (30 mensen)

10:30 uur | Schilderen
12:00 uur | Vormtekenen
13:30 uur | Boetseren/Bijenwas
15:00 uur | Tekenen

Handenarbeidlokaal

Kraampjes: GoedHout
Figuurzagen de hele dag door, inplannen 

Kleuterlokaal 1 (25 mensen)

10:30 uur | Tessie Strijdonk – Liefdevolle grenzen 
12:00 uur | Tessie Strijdonk – Eten en slapen met kinderen, hoe doe je dat?
13:30 uur | Hennie de Gans-Wiggermans – Spelen met liedjes en versjes (Wilma Ellersiek)
15:00 uur | Immanuael Baan – Over leven en sterven

Kleuterlokaal 2 (15 mensen)

10:30 uur | Dedae – Euritmische dans voor vitaliteit
12:00 uur | Susannah – Euritmie in de kleuterklas?
13:30 uur | Duende – Het geboorteverhaal – een poort naar de opvoeding?
15:00 uur | 

Kleuterlokaal 3 (25 mensen)

Kramen of workshops?

Brechtje Duijer |

10:30 uur | 
12:00 uur | 
13:30 uur | 
15:00 uur | 

Grote zaal/Hal

Netwerkplein: Dedae
Kramen: Christofoor en Boekentas

  1. 13:00 uur Dedae Pop-up euritmie
  2. 14:30 uur Vrijeschoolliederen zingen met Matthijs en Eveline

Grote plein achter

Kramen: 1. Kaboutervastgoed 2. Firma Moos/Aardewerkt 3. Kleine Schobbenjak 4. Hennie de Gans 5. Oloide.nl 6. Schaapje Schaapje 7. Nog kiezen 
Netwerkplein: Duende, Immanuel Baan

  1. 11:45 uur Dedae Pop-up euritmie

Kleuterplein

Fotobooth

Cirkel 1

10:30 uur | 
12:00 uur |
13:30 uur | Duende – Moedercirkel?
15:00 uur | Duende – Oudergesprekken?

Cirkel 2

10:30 uur | Kindertolk?
12:00 uur | Kindertolk?
13:30 uur |
15:00 uur | Kindertolk?

Houtplein 

Kramen: 1. Slöjd 2. 3. 

12:00 uur | Slöjd – Botermesje snijden (10 personen)?
14:00 uur | Slöjd – Botermesje snijden (10 personen)?

Plein voor

Kramen: 1. Ginger Fairy 2. 3. 

Horeca:

Nog kiezen

Muziek/Euritmie/Theater

  1. Pop-up euritmie Dedae


11 juni 2023

Aurora (150 mensen)

10:30 uur | Loïs Eijgenraam – Het kleine kind
12:00 uur | Jeanne Meijs – Ongeborenheid
13:30 uur | Maria Bom – Zwangerschap en kraamtijd
15:00 uur | Edmond Schoorel – Gezondheid en ziekte (hechting)

Lokaal 1 (40 mensen)

10:30 uur | Anne School – De kleuterklas (terug naar basis, in verbinding met jezelf en de klas/groep. Helder hebben wat de maatschappij vraagt en het kind nodig heeft.
12:00 uur | Loïs Eijgenraam – 
13:30 uur |
15:00 uur | Schaapje Schaapje – Warmte en wol ter ondersteuning van jou en het kind

Lokaal 2 (10 mensen)

Kraampjes: Maria Magic | De verborgen schat | 

10:30 – 11:15 uur | De verborgen schat – Sterrenkindje van vilt
12:00 – 12:45 uur | Maria Magic – Sieraden maken?
13:30 – 14:15 uur | De verborgen schat – Sterrenkindje van vilt
15:00 – 15:45 uur | Maria Magic – Sieraden maken?

Lokaal 3 (10 mensen)

Kraampjes: Atelier Roodkapje | Het Wol Feetje | Brechtje Duijzer

10:30 – 11:15 uur | Atelier Roodkapje – Popje maken?
12:00 – 12:45 uur | Het Wol Feetje – Wolschilderijtje maken
13:30 – 14:15 uur | Atelier Roodkapje – Popje maken?
15:00 – 15:45 uur | Het Wol Feetje – Wolschilderijtje maken

Lokaal 4a (10 mensen)

Kraampjes: Tessa van Tiggelen? | Atelier Kuipers | Eentje van Margo

10:30 – 11:15 uur | Tessa van Tiggelen? – Popje vilten
12:00 – 12:45 uur |
13:30 – 14:15 uur | Tessa van Tiggelen? – Popje vilten
15:00 – 15:45 uur | 

Lokaal 4b (10 mensen)

Kraampjes: Kleine Knoest | Nr2 | Anna’s Atelier

10:30 – 11:15 uur | Nr2
12:00 – 12:45 uur | Kleine Knoest – 
13:30 – 14:15 uur | Nr2
15:00 – 15:45 uur | Kleine Knoest – 

Lokaal 5 (30 mensen)

10:30 uur | Brechtje Duijzer – Vormtekenen en meditatie?
12:00 uur | Anna Soederhuizen – Pedagogisch kunstwerkje met een gouden randje
13:30 uur | Eentje van Margo – Luciferdoosje vilten
15:00 uur | 

Lokaal 6 (30 mensen)

10:30 uur | Schilderen/Vormtekenen/Boetseren/Bijenwas/Tekenen
12:00 uur | 
13:30 uur | 
15:00 uur | 

Handenarbeidlokaal

Kraampjes: GoedHout
Figuurzagen de hele dag door, kosten 2 muntjes

Kleuterlokaal 1 (25 mensen)

10:30 uur | Duende – Het geboorteverhaal – een poort naar de opvoeding?
12:00 uur |
13:30 uur | Inclusieve Vrijeschool ?
15:00 uur | Inclusieve Vrijeschool

Kleuterlokaal 2 (15 mensen)

10:30 uur | Susannah – Euritmie voor het jonge kind
12:00 uur |
13:30 uur | 
15:00 uur | 

Kleuterlokaal 3 (25 mensen)

10:30 uur | Tessie Strijdonk – Liefdevolle grenzen
12:00 uur | Tessie Strijdonk – Eten en slapen met kinderen, hoe doe je dat?

13:30 uur | Anne Schol – Ochtendspelen zelf maken
15:00 uur | Hennie de Gans – Wiggermans – Spelen met liedjes en versjes (Wilma Ellersiek)

Grote zaal/Hal

Netwerkplein: 1. Seizoener
Kramen: Christofoor en Boekentas

  1. 14:30 uur Vrijeschoolliederen zingen met Matthijs en Eveline

Grote plein achter

Kramen: 1. Kaboutervastgoed 2. Firma Moos/Aardewerkt 3. Kleine Schobbenjak 4. Hennie de Gans 5. Oloide.nl 6. Schaapje Schaapje 7. Kiezen

Netwerkplein: 1. Duende 2. Buitengewoon Feest 3.

Kleuterplein

Fotobooth

Cirkel 1

10:30 uur | 
12:00 uur |
13:30 uur | Duende – Moedercirkel?
15:00 uur | Duende – Oudergesprekken?

Cirkel 2

10:30 uur | Kindertolk?
12:00 uur |
13:30 uur | Kindertolk?
15:00 uur | Kindertolk?

Houtplein 

Kramen: 1. Slöjd 2. 3. 

12:00 uur | Slöjd – Botermesje snijden (10 personen)
14:00 uur | Slöjd – Botermesje snijden (10 personen)

Plein voor

Kramen: 1. Ginger Fairy 2. 3. 

Horeca:

Nog kiezen

Muziek/Euritmie/Theater